Metin 3
<font color="white">Server-ul este</font><font color="GREEN"> ONLINE,</font><a href=http://lostmetin2.net/> CLICK</a>

Metin 3

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
In curand N&S Entertainment va lansa mult asteptatul Metin3 . Doveste-ti curajul si intra in lupta !
PENTRU A PUTEA ACCESA TOATE CATEGORIILE FORUMULUI TREBUIE SA FITI LOGAT
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
N&S Entertainment
Statistici
Avem 8700 membri inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: Smyley222

Membrii nostri au postat un numar de 1914 mesaje în 381 subiecte
Parteneri
Cuvinte-cheie
download caractere
Top postatori
[CMG]Smyley (267)

[GA]EAGame (170)

[CMG]Nutzu (160)

ZmoG (154)

Shur0 (142)

[SGA]SmoKe95 (120)

[GT]Chocogirl (115)

stalker12 (79)

DragonBlack (73)

al3xx (63)

Where you from ?

Distribuiţi | 

Cerere de GM by Hitler

In jos 
AutorMesaj
Hitler
Ex-Staff
Ex-Staff

Puncte : 9
Data de inscriere : 03/04/2011

MesajSubiect: Cerere de GM by Hitler   Lun Apr 04, 2011 12:18 am

Salut! Ma numesc Mazilu Andrei si am 11 ani! Cam mic pentru voi nu? Joc Metin de foarte mult timp si mi-as dori sa ajung GM. Nu prea sunt sigur dak merit sa fiu GM, dar vreau sa dovedesc ca si un copil de varsta mea poate ajunge mare! Stiu o singura comanda de GM: -1 snase. Nu voi fii zgarcit cu jucatorii si le voi oferi iteme...dar nu exagerat. Voi contribui foarte mult in lucrul echipei si voi fii un bun coechipier, asta dak voi fi acceptat. Sunt destept si am cunostinte bune despre Metin. Joc acest joc de aproximativ 2-3 ani. tongue Sper ca voi fii acceptat si va doresc mult noroc in realizarea jocului Very Happy Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
[CMG]Smyley
CMG
CMG

Puncte : 66600
Data de inscriere : 02/04/2010
Varsta : 22
Localizare : Braila

MesajSubiect: WTF ?   Mier Apr 06, 2011 1:28 am

Ce e asta ? 50 % prezentare 50 % cerere ? suntem pe forumul Metin3 , nu la vrei sa fi miliardar , sa facem ,, Fifty - Fifty "

P.S : TOPIC INCHIS

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.board-metin3.forum-gratuiti.com
[GA]EAGame
GA
GA

Puncte : 239
Data de inscriere : 13/04/2011
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Eu vreau sa downloadez jocul si nu stiu cum. Help me!   Mier Apr 13, 2011 7:07 pm

[PROBA]Hitler a scris:
Salut! Ma numesc Mazilu Andrei si am 11 ani! Cam mic pentru voi nu? Joc Metin de foarte mult timp si mi-as dori sa ajung GM. Nu prea sunt sigur dak merit sa fiu GM, dar vreau sa dovedesc ca si un copil de varsta mea poate ajunge mare! Stiu o singura comanda de GM: -1 snase. Nu voi fii zgarcit cu jucatorii si le voi oferi iteme...dar nu exagerat. Voi contribui foarte mult in lucrul echipei si voi fii un bun coechipier, asta dak voi fi acceptat. Sunt destept si am cunostinte bune despre Metin. Joc acest joc de aproximativ 2-3 ani. tongue Sper ca voi fii acceptat si va doresc mult noroc in realizarea jocului Very Happy Very Happy
Sus In jos
[GA]EAGame
GA
GA

Puncte : 239
Data de inscriere : 13/04/2011
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Imi place la nebunie metin dar va rog din tot sufletul cum pot sa joc(Sa il downloadezi)   Mier Apr 13, 2011 7:09 pm

[CMG]Smyley a scris:
Ce e asta ? 50 % prezentare 50 % cerere ? suntem pe forumul Metin3 , nu la vrei sa fi miliardar , sa facem ,, Fifty - Fifty "

P.S : TOPIC INCHIS

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cerere de GM by Hitler   

Sus In jos

Cerere de GM by Hitler
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin 3 :: Metin3 Forum Activities :: Cunostinta!-
Mergi direct la: